Δευτέρα, 2 Ιανουαρίου 2012

ΕΠΣΝΑ ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΩΝ




Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ   28-12-2011                      Site:     www.epsaitol.gr          mail:    hff@otenet.gr
ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ.:    1662                                        Τηλ.:     26310-28884                  Fax:      26310-25333

 






ΠΡΟΣ: Τα ποδοσφαιρικά σωματεία της δυνάμεώς μας

                                                                                                            ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ






                        Κύριε Πρόεδρε,
Σας γνωρίζουμε, ότι χορηγούμε άδεια διεξαγωγής των  παρακάτω ποδοσφαιρικών συναντήσεων, την 4-8/1/2012, σύμφωνα με τους όρους και τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από τις διατάξεις του άρθρου 8 του Ν. 3207/24-12-2003.   
                                      ΤΕΤΑΡΤΗ  4-1-2012  ΩΡΑ  12:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΒΟΝΙΤΣΑΣ                        ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
                                      ΣΑΒΒΑΤΟ  7-1-2012  ΩΡΑ  10:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΤΛΑΝΤΕΣ 2010 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                      ΣΑΒΒΑΤΟ  7-1-2012  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                    ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                          Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΩΝ                         ΕΡΜΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΛΑΙΡΟΥ                        ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ                     ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
                                      ΣΑΒΒΑΤΟ  7-1-2012  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ           ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΚΑΡΝΑΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                      ΣΑΒΒΑΤΟ  7-1-2012  ΩΡΑ  15:00
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                      ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ            ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ                         ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΠΛΑΓΙΑΣ                          ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                     ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ               ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΤΟΧΗΣ
ΣΠΑΡΤΟΥ                         ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΟΛΑΪΤΑΣ
ΘΕΡΜΟΥ                          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                       ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΡΥΜΟΥ
ΛΟΥΤΡΟΥ                         ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ                     ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
                                      ΚΥΡΙΑΚΗ  8-1-2012  ΩΡΑ  10:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
                                              ΚΥΡΙΑΚΗ  8-1-2012  ΩΡΑ  11:00
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                      ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
                                      ΚΥΡΙΑΚΗ  8-1-2012  ΩΡΑ  12:15
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                   ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΛΥΣΙΜΑΧΙΑΣ                     ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ
                                      ΚΥΡΙΑΚΗ  8-1-2012  ΩΡΑ  15:00
ΑΣΤΑΚΟΥ                         ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΟΥ                          Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                       ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ               ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ               ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                     ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                 ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΚΑΤΟΧΗΣ                         ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ                        ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                       ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
ΟΧΘΙΩΝ                          ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ




       Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                      Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ


ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                                                                          ΧΡ. ΠΕΤΤΑΣ