Παρασκευή, 23 Νοεμβρίου 2012

ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΩΝ 24-25/11/2012

Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13-11-2012 Site: www.epsaitol.gr mail: hff@otenet.gr

ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ.: 1195 Τηλ.: 26310-28884 Fax: 26310-25333




ΠΡΟΣ: Τα ποδοσφαιρικά σωματεία της δυνάμεώς μας



ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ



Κύριε Πρόεδρε,

Σας γνωρίζουμε, ότι χορηγούμε άδεια διεξαγωγής των παρακάτω ποδοσφαιρικών συναντήσεων, την 24-25/11/2012, σύμφωνα με τους όρους και τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από τις διατάξεις του άρθρου 8 του Ν. 3207/24-12-2003.

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2012 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΤΛΑΝΤΕΣ 2010 – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2012 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2012 ΩΡΑ 15:00

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΑΕΤΟΥ ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΜΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-11-2012 ΩΡΑ 10:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-11-2012 ΩΡΑ 11:00

ΚΑΤΟΧΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΠΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-11-2012 ΩΡΑ 12:15

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-11-2012 ΩΡΑ 15:00

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΘΥΡΙΟΥ ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΓΑΛΑΤΑ Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΜΠΟΥΚΚΑΣ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ





Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ



ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡ. ΠΕΤΤΑΣ